Logg inn

Logg inn med ditt passord for å redigere hjemmesiden!

Skriv inn epostadressen din (må være den som er registrert på Mekke), og trykk på "Send meg passord" for å bli tilsendt nytt passord på epost.

Hopp til innhold

Våre medarbeidere er:

Elinor Tetlimo                                                                                  Gerd Hindrum
Daglig Leder / Autorisert regnskapsfører                               Regnskapsfører
959 01 072                                                                                    473 18 722
elinor@leksvik-regnskap.no                                                      gerd@leksvik-regnskap.no   

Marion Gangstad                                                                           Yvonne Myran 
Autorisert regnskapsfører                                                         Regnskapsfører
950 25 256                                                                                   416 63 989
marion@leksvik-regnskap.no                                                   yvonne@leksvik-regnskap.no

Randi Lerstad                                                                                  Malin Tetlimo
Regnskapsfører                                                                           Regnskapsfører
473 75 835                                                                                    464 61 776
randi@leksvik-regnskap.no                                                        malin@leksvik-regnskap.no

Del denne siden med andre!

Share on FacebookShare on Twitter

Logg inn